Długoterminowy wynajem samochodów

Samochody dla firm, floty dla korporacji, najlepsze ceny!

W naszej wypożyczalni oferujemy wynajem długoterminowy samochodów – jeżeli potrzebują Państwo pojazdu na dłuższy okres, jesteśmy do dyspozycji i dostarczmy go w odpowiadającym Państwa wymaganiom wyposażeniu oraz zawsze w atrakcyjnej cenie!

Wynajem długoterminowy kierujemy w szczególności do klientów biznesowych, którzy poszukują nowoczesnych i komfortowych pojazdów do wykorzystania w przedsiębiorstwie. Również wśród klientów znajdują się osoby prywatne, które potrzebują pojazdu na dłuższy okres, jednak nie chcą decydować się na jego zakupienie i związane z tym inne koszty, między innymi rejestracji czy ubezpieczeń. Każdemu z naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić korzystne warunki współpracy i pełne zadowolenie!

Dlaczego warto wybrać długoterminowy wynajem samochodów?

Wtedy, gdy zakupienie pojazdu nie jest opłacalne, a wynajem krótkoterminowy to za mało, korzystnym rozwiązaniem jest wynajem na termin dłuższy, który może być liczony nawet w latach. Chociaż z pozoru takie rozwiązanie może wydawać się zbyt kosztownym, to jednak w rzeczywistości jest porównywalne pod kątem opłat do innych form finansowania. Atutem z kolei jest brak obciążeń wynikających z zawierania umów z bankami czy firmami leasingowymi.

Długoterminowy wynajem samochodów jest dobrą alternatywą dla leasingu i kredytów samochodowych. Przede wszystkim wynajem to znacznie wygodniejsza opcja. Klient nie musi ponosić kosztów związanych z zawarciem umowy leasingowej czy też kredytowej. Wynajęty pojazd nie jest również wykazywany w księgach rachunkowych, a raty płacone za wynajem mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu. Po zakończeniu wynajmu nie muszą martwić się Państwo o sprzedaż samochodu – to my zajmiemy się wszystkim!

Szeroka gama pojazdów z pełnym wyposażeniem

W naszej wypożyczalni posiadamy samochody dla każdego – to zarówno miejskie pojazdy klasy A, które zadowolą kierowców doceniających ekonomiczność jazdy, zwrotność i ich niewielkie wymiary sprawdzające się w miejskiej dżungli, jak i posiadamy luksusowo wyposażone limuzyny i pojazdy typu SUV, które nie tylko zapewniają komfortową jazdę, ale również prestiż.

Wszystkie samochody wypożyczane przez nas są w pełni wyposażone, a ich udogodnienia powodują, że jazda nimi zarówno na krótkie, jak i dłuższe dystanse jest wyjątkowo komfortowa i przy tym również bezpieczna. Pojazdy przed przekazaniem klientom są sprawdzane przez naszych specjalistów. Zapewniamy także kompleksowe wsparcie serwisowe na okres wynajmu.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wynajem długoterminowy samochodów jest często przyszłościową decyzją, która jednocześnie musi być podjęta w sposób przemyślany. Właśnie dlatego zawsze służymy naszym klientom profesjonalnymi poradami dotyczącymi naszych usług oraz alternatywnych rozwiązań. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i przedstawić swoje wymagania, a my postaramy się dopasować ofertę indywidualnie do Państwa sytuacji i oczekiwań.

Jeżeli chcą Państwo zdecydować się na wynajem samochodu długoterminowo, zapraszamy serdecznie do wybrania z naszych usług – skorzystało z nich już wielu klientów i mamy nadzieję na udaną współpracę także z Państwem!

Promocyjne oferty dla firm, bez spamu ->